Express-Specialen 2015


Anmälningslista:
 

Förbil-Förare        1 st Kartläsare Klubb -  
Fredrik Nilsson Mikael Ottosson SMK Hörby / SMK Hörby -  
         
Debutanter           0 st Kartläsare Klubb - Anm.
         
Juniorer                1 st Kartläsare Klubb - Anm.
Hampus Ströbeck Torbjörn Ströbeck Höörs MK / Höörs MK R1b  
         
Appendix-K           0 st Kartläsare Klubb - Anm.
         
A-Förare               20 st Kartläsare Klubb Bilklass Anm.
Johan Edquist Hanna Olofsson SMK Hörby / Eslövs MK R1a  
Roland Brorsson Martin Nilsson SMK Hörby / SMK Hörby R1b  
Tyko Nilsson Henrik Svensson Hässleholms MK / Hässleholms MK R1b  
Erik Andersson Janne Persson SMK Hörby / Hässleholms MK R1b  
Tommy Svensson Stefan Hansson SMK Hörby / SMK Hörby R1b  
Jim Nilsson Rickard Frick SMK Hörby / SMK Hörby R1b  
Ola Wingren Hampus Wingren SMK Hörby / SMK Hörby R1b  
Tommy Andersson Thomas Hallèn SMK Hörby / Arlövs MC R2.3  
Mats Andersson Simon Andersson Eslövs MK / Eslövs (S)MK R2.3  
Mats Lundahl Magnus Eriksson Svedala MK / Svedala MK R2.3  
Joacim Kristiansson Anders Björnmyr SMK Hörby / SMK Hörby R2.3  
Anders Karlsson Jan-Erik Jönsson Eslövs MK / Eslövs MK R2.3  
Roger Sloberg Per Nilsson Hässleholms MK / Eslövs MK R2.3  
Rolf Grybb Lina Grybb Hässleholms MK / Hässleholms MK R2.3  
Anders Palmquist Sara Palmquist SMK Hörby / SMK Hörby R2.3  
Kristian Johansson Sebastian Bourghardt Kinds MK / Kinds MK R2.3  
Mats Ivarsson Tomas Ekman V.Östergötlands MK / SMK Motala R2.3  
Ulf Olofsson Malin Lindström SMK Örkelljunga / SMK Hörby R2.3  
Sune Larsson Roland Kårgren SMK Hörby / SMK Hörby R4  
Lars Östring Anders Lundahl Helsingborgs KK / SMK Hörby R4  
         
B-Förare             20 st Kartläsare Klubb Bilklass Anm.
Jesper Larsson Vakant Kristianstads MK / -- R1a  
Viktoria Lindh Tord Lindh Hässleholms MK / Hässleholms MK R1a  
Mikael Karlsson Joacim Wessberg Hässleholms MK / SMK Hörby R1a  
Andreas Olsson Martin Olsson Kalmar MK / Gullabo RC R1a  
Mikael Andersson Magnus Andersson Kullings MS / Kullings MS R1a  
Michael Jeffman Gabriela Jeffman Hässleholms MK / Hässleholms MK R1b  
Robin Svensson Sandra Wybrands SMK Hörby / SMK Hörby R1b  
Einar Fors Nina Fors SMK Hörby / SMK Hörby R1b  
Johnny Ottosson Joacim Nilsson SMK Hörby / SMK Hörby R1b  
Rolf Arne Nilsson Mats Dahlgren SMK Hörby / SMK Hörby R1b  
Rolf Nilsson Jan NIlsson SMK Hörby / SMK Hörby R1b  
Peter Vestlund Sven-Erik Nielsen Hässleholms MK / Dalby MK R1b  
Daniel Ekdahl Kjell-Arne Ekdahl Lunds AC / Lunds AC R1b  
Marcus Ekdahl Ann Hansson Lunds AC / Lunds AC R1b  
Bengt Bengtsson Linda Ragntoft SMK Hörby / SMK Hörby R2.3  
Jörgen Lundgren Andreas Nilsson Lunds AC / Lunds AC R2.3  
Alf Nilsson Anneli Nilsson Eslövs MK / Eslövs MK R2.3  
Bengt-Erik Gillberg Josefin Stridh Asarums MS / -- R2.3  
Jonny Hansson Marcus Persson Svedala MK / Svedala MK R2.3  
Daniel Wall Vakant MSK Kvarnvingarna R2.3  
         
C-Förare              15 st Kartläsare Klubb Bilklass Anm.
Björn Hansson Lyn Andersson Hässleholms MK / Hässleholms MK R1a  
Hampus Larsson Robin Rosengren Kristianstads MK / Kristianstads MK R1a  
Stefan Olofsson Fredrik Karlsson Eslövs MK / Eslövs MK R1a  
Maria Juhlin Marie Ragntoft SMK Hörby / SMK Hörby R1a  
Magnus Sigvardsson Mattias Persson SMK Hörby / Svedala MK R1a  
Kristoffer Bengtsson Catrin Bengtsson Simrishamns MK / Simrishamns MK R1b  
Skawomir Bronk Jan Nilsson Lunds AC / Dalby MK R1b  
Christian Juhlin Micke Holmgren SMK Hörby / Kristianstads MK R1b  
Andreas Hasselgren Anders Hasselgren SMK Hörby / SMK Hörby R1b  
Erik Harrysson Ola Schönström Eslövs MK / Arlövs MC R1b  
Johan Hansson Jonas Hansson SMK Hörby / SMK Hörby R1b  
Joakim Tennhammar Jörgen Jönsson Eslövs MK / SMK Hörby R2.3  
Stefan Lindh Magnus Persson Hässleholms MK / Hässleholms MK R2.3  
Anders Lindèn John_Erik Johnsson Pilatorps MK / Pilatorps MK R2.3  
Peter Lindèn Thomas Lindèn Pilatorps MK / Pilatorps MK R2.3  

 

 

Sidan uppdaterad

2015-03-12 kl:22.30